zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Masovia Nieruchomości sp. z o.o.

Masovia Nieruchomości sp. z o.o. to firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości w Żarach. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją sukcesu realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Żary
Kontakt

Opis firmy - Masovia Nieruchomości

Masovia została stworzona przez zespół doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości. Kilkunastoletnia praca dla wiodących firm doradczych pozwoliła nam zdobyć pełną wiedzę o mechanizmach funkcjonowania tego rynku w Polsce. Wypracowane kontakty branżowe i dostęp do transakcji typu off-market umożliwiły nam stworzenie unikalnego i efektywnego sposobu działania. Dzięki temu Masovia wyróżnia się na tle konkurencji przejrzystą, skuteczną i bezpieczną strategią inwestowania.

Masovia to wiedza, doświadczenie i kontakty umożliwiające realizację ambitnych przedsięwzięć inwestycyjnych na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Naszym celem jest pomnażanie kapitału Inwestorów poprzez nabywanie nieruchomości i późniejsze zarządzanie inwestycją, a także realizację projektów deweloperskich. Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie wszystkim osobom i podmiotom zainteresowanym profesjonalnie prowadzonymi inwestycjami na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Współpracujemy z Inwestorami reprezentującymi polski prywatny kapitał i dbamy o utrzymanie długotrwałej relacji z naszymi partnerami.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Wełna Żary, nowe mieszkania, Masovia Nieruchomości sp. z o.o., ul. Podwale 14, Żary Oferta szczegóły link
nowość
od 150 426 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe