zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MARSTA Biuro Obsługi Nieruchomości

Od początku uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania. Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Wejherowo

Opis firmy - MARSTA Biuro Obsługi Nieruchomości

Firma powstała w lecie 2001 roku. Od początku uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania. Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Fakt, że ciągle zdobywamy nowe informacje i dane o rynku, a tym samym poszerzamy naszą wiedzę oraz ofertę umożliwia naszym zdaniem, najpełniejsze zaspokojenie Państwa potrzeb. Zaś stabilna pozycja i profesjonalizm dają pełen obraz bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich niezbędnych czynności, a co się z tym wiąże, rzetelną i szybką obsługę.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych, Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości oraz jesteśmy członkiem MLS Pomorze oraz Systemu Aktywnej Współpracy.
Nasze uprawnienia:
  • licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami 4228, 10638,
  • licencja zarządcy nieruchomościami 13484,
  • licencja rzeczoznawcy majątkowego 4638,
  • licencja certyfikatora energetycznego 8804,
  • licencja doradcy rynku nieruchomości 78 (nadanego przez PTEiDRN).

Oferty nieruchomości w pomorskim

ul. Bosmańska / Australijska, Oksywie, Gdynia
Osiedle Gdyńskie
377 694
2 pok.
45,07
Osiedle Gdyńskie - Mieszkania na sprzedaż w Gdyni. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Bosmańska / Australijska. W pobliżu inwestycji Osiedle Gdyńskie znajduje się bankomat, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek. Budynek liczy 2 piętra. Projekt wybudował deweloper Allcon Osiedla. W budynku powstało 40 lokali. W ofercie dostępny jest 1 lokal wielkości 45,07 mkw. Na kondygnacji -1 deweloper wybudował parking podziemny.
Aktualizacja: 2020-08-04
Deweloper Allcon Osiedla
ul. Do Morza, Mechelinki
Anchoria Apartamenty
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
83,33-95,50
Anchoria Apartamenty - Mieszkania na sprzedaż. Inwestycję realizuje firma DS Development sp. z o.o. sp. k., termin realizacji przewidziany jest na październik 2020. Aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań o powierzchniach 83,33 - 95,50 mkw. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Do Morza. Na osiedlu powstanie 30 mieszkań. W pobliżu inwestycji Anchoria Apartamenty dostępne są apteka, basen, kolej podmiejska, przystanek autobusowy.
Aktualizacja: 2020-07-23
ul. Wielkopolska, Mały Kack, Gdynia
Azymut
od 607 632
3 pok.
65,95-96,33
Azymut - W sprzedaży mieszkania na Małym Kacku w Gdyni. Budynek liczy 4 piętra. Osiedle wybudował deweloper Inpro S.A.. W budynku powstały 193 lokale. W sąsiedztwie inwestycji Azymut dostępne są park, przedszkole, staw, szkoła podstawowa. Dla wygody mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, ochronę, plac zabaw. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybudował parking podziemny. W ofercie dostępnych jest 15 lokali o powierzchniach od 65,95 do 96,33 m². Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Wielkopolska.
Aktualizacja: 2020-08-03
Deweloper Inpro S.A.
ul. Janki Bryla, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
Sokółka Zielenisz
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
50,15-126,74
Sokółka Zielenisz - W sprzedaży mieszkania w Gdyni. Budynek ma 3 piętra. Na kondygnacji -1 inwestor wybudował wielostanowiskowy parking podziemny. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Janki Bryla. Aktualnie dostępnych jest 17 lokali wielkości 48,78 - 126,74 mkw. W budynku powstały 132 mieszkania. Projekt wybudowała firma Hossa Grupa Inwestycyjna S.A.. Dla wygody mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, plac zabaw. W sąsiedztwie inwestycji Sokółka Zielenisz dostępne są rzeka, szkoła podstawowa, gimnazjum, staw.
Aktualizacja: 2020-08-06
ul. Nadmorska, Łeba
Porto Łeba
od 345 000
1-4 pok.
28,31-79,27
Porto Łeba - W sprzedaży mieszkania w Łebie. W ofercie dostępnych jest 68 lokali o metrażach 28,31 - 79,27 m². Budynek będzie miał 3 piętra. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Nadmorska. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Osiedle realizuje firma Kristensen Development Sp. Z o.o. Sp.k. , termin oddania przewidziany jest na IV kwartał 2021.
Aktualizacja: 2020-06-12
ul. Tadeusza Kościuszki, Pogórze, Gdynia
Osiedle Beauforta
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
37,73-78,42
Osiedle Beauforta - W sprzedaży mieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Tadeusza Kościuszki. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, plac zabaw. Budynek będzie trzypiętrowy. W budynku powstanie 306 lokali, w tym spełniające warunki programu dopłat MdM. W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Beauforta znajduje się gimnazjum, szkoła podstawowa, przedszkole, park. Osiedle buduje deweloper Euro Styl SA, termin oddania planowany jest na IV kwartał 2020. Aktualnie dostępnych jest 145 mieszkań wielkości od 37,73 do 78,42 mkw. Na kondygnacji -1 inwestor wybuduje parking podziemny.
Aktualizacja: 2020-08-04
Deweloper Euro Styl SA
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 21 517 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.