"LUK" Jacek Wysokiński

Lublin, Stanisława Leszczyńskiego 15 lok. 5,
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
71 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe, mieszkania
  • Lublin

Jedną z najważniejszych decyzji, podejmowanych w naszym życiu jest postanowienie, w jakim miejscu chcemy się zadomowić. Dobrze, jeśli zostaniemy w nim jak najdłużej. Jednak, aby tak się stało, mieszkanie powinno być naszym azylem, a nie zwykłym lokalem, w którym będziemy czuli się jak gość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży deweloperskiej, bardzo dobrze znamy oczekiwania naszych Klientów. Na tej podstawie, dokładamy wszelkich starań, aby lokale mieszkalne, które oddajemy w Państwa ręce były jak najwyższej jakości. Jako wieloletni deweloper, oferujemy nowe mieszkania i atrakcyjne apartamenty na sprzedaż, znajdujące się na terenie Lublina.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • obszerne lokum dla dużej rodziny,
  • luksusowy, elegancki apartament,
  • przytulną kawalerkę dla singla lub pary,
  • lokal usługowy dla firmy.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze deweloperskie propozycje znajdowały się w dogodnej lokalizacji i jak najbardziej malowniczej przestrzeni. Uwzględniając wszystkie potrzeby Klientów i śledząc najnowsze trendy, przez cały czas tworzymy nowe lokalizacje. Ponadto, przygotowujemy również atrakcyjne oferty promocyjne. 
Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych propozycji. Chętnie służymy pomocą. Z przyjemnością doradzimy w wyborze najdogodniejszej dla Państwa opcji.


CZYM MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ?

I Kryształowa Cegła dla LUK

Zdecydowanie możemy pochwalić się tym, że w 2012 roku otrzymaliśmy I Kryształową Cegłę za budynek mieszkalny ul. Gęsia 28 B w Lublinie. Dążymy do tego by jeszcze nie raz powtórzyć ten sukces.

Wspieramy lubelską ekstraklasę 

Jako lubelski developer aktywnie wspieramy lubelski sport. Od 2014 roku jesteśmy stałym sponsorem zespołu Tauron Basket Ligii Kobiet - "Pszczółka" AZS UMCS. Cieszymy sie, że wraz z rozwojem naszej firmy rozwija się miasto w którym budujemy również pod kątem sportowym.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Lublin
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

"LUK" Jacek Wysokiński
Lublin, Stanisława Leszczyńskiego 15 lok. 5,

pokaż numer

Biuro Sprzedaży inwestycji Choiny 3
Lublin, Al. Kompozytorów Polskich 5/1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę