zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laor Development sp. z o.o.

Warszawa, ul. Elizy Orzeszkowej 14
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
1 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Laor Development jest spółką celową powołaną do zrealizowania inwestycji "Rezydencja Eliza" na warszawskiej Ochocie".

Udziałowcy Spółki mają wieloletnie doświadczenie w działalności developerskiej zarówno we Francji, jak i w Polsce. Przykladem inwestycji zrealizowanej w Warszawie jest budynek biurowy przy Alejach Ujazdowskich 10, zgłoszony przez niezależne gremium do konkursu 10 najładniejszych realizacji wybudowanych w 2003 roku.

Autorami projektu wyróżnionej inwestycji są architekci z polsko-francuskiej Pracowni Fiszer Atelier 41 założonej przez Stanislawa Fiszera.

Cechą wspólną wszystkich projektów Fiszer Atelier 41 jest czystość formy staranność w doborze detali i materiałów wykorzystywanych do realizacji projektów oraz dbałość o dobre sąsiedztwo

Celem spółki Laor Development jest realizowanie inwestycji, które staną się ozdobą miasta. Chcemy, żeby nowo postały budynek wpisał się w otoczenie, jakby stał tam od zawsze, jednocześnie dzięki swojej szlachetności wpływał na podniesienie estetyki okolicy.

Dlatego też do realizacji Projektu "Rezydencja Eliza" na Ochocie w Warszawie ponownie została zaproszona Pracownia Fiszer Atelier 41.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Laor Development Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Elizy Orzeszkowej 14

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę