Komb Constructions sp. z o. o.

Legnica, Plac Wolności 4AB/101
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
13 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Legnica
Dzięki dywersyfikacji prowadzonej działalności a także dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji kadry zarządzającej cały proces inwestycyjny realizowany jest w ramach działalności i pod nadzorem firmy. Staramy się być codziennym partnerem Klientów, którzy poszukują miejsca do życia i wybierają oferty mieszkaniowe naszej firmy. Partnerstwo i zaufanie jest dla nas zobowiązaniem, dlatego tworzymy i realizujemy projekty, które przede wszystkim spełnią oczekiwania klientów.

PASJA
Z determinacją i pasją nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli. Poszukujemy najlepszych rozwiązań funkcjonalnych oraz dbamy o wysoką jakość mieszkań i osiedlowych terenów. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i przyjaźnie wkomponowane w charakter otoczenia, ale również podnosiły wartość estetyczną przestrzeni miejskiej.

PRESTIŻ
Naszym wyzwaniem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, potwierdzonych opiniami nie tylko naszych klientów, ale także ekspertów. To one budują nasz status - rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Legnica
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Komb Constructions Sp. z o. o.
Legnica, Plac Wolności 4AB/101

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę