Logo

Dom na sprzedaż, 403,00 m², oferta nr ZEJO735

1 200 000 zł

2 978 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Legnica

Dom 403,00 m², oferta nr , ZEJO735, Legnica
ZEJO735 - zdjęcie nr 0
ZEJO735 - zdjęcie nr 1
ZEJO735 - zdjęcie nr 2
ZEJO735 - zdjęcie nr 3
ZEJO735 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 403 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

403,00 m²

Powierzchnia działki:

730,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1991

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?