J.W. Construction Holding

Ząbki, ul. Radzymińska 326
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
39 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Ożarów Mazowiecki, Gdańsk

J.W. Construction jest jednym z największych krajowych deweloperów mieszkaniowych realizujących inwestycje w Warszawie oraz innych miastach Polski w tym Poznaniu, Łodzi, Katowicach oraz za granicą. Początki działalności firmy sięgają 1994 roku.

Specjalnością firmy jest budowa projektów mieszkaniowych wielorodzinnych, zarówno w segmencie popularnym jak i luksusowym oraz domów jednorodzinnych wolnostojących i szeregowych. Oprócz tego J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hotel 500. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi partnerami, pozwalającej na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego i minimalizację kosztów spółka oferuje konkurencyjne ceny lokali w swoich inwestycjach. Klienci firmy mogą także liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego i finansowania inwestycji, a zainteresowani mogą skorzystać z programu wykończenia wnętrz „pod klucz”, by móc wprowadzić się do gotowego mieszkania.

W czasie swojej działalności firma otrzymała szereg nagród i wyróżnień w tym m.in. Perła Polskiej Gospodarki, Mieszkaniowa Marka Roku oraz Diamenty Forbes’a.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk Ożarów Mazowiecki
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży
Kaputy, ul. Sochaczewska 258

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Gdańsk
Gdańsk, ul. Starowiejska 52 lok. 105

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę