J.W. Construction Holding S.A.

Ząbki, ul. Radzymińska 326
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Gdańsk, Ożarów Mazowiecki

J.W. Construction jest jednym z największych krajowych deweloperów mieszkaniowych realizujących inwestycje w Warszawie oraz innych miastach Polski w tym Poznaniu, Łodzi, Katowicach oraz za granicą. Początki działalności firmy sięgają 1994 roku.

Specjalnością firmy jest budowa projektów mieszkaniowych wielorodzinnych, zarówno w segmencie popularnym jak i luksusowym oraz domów jednorodzinnych wolnostojących i szeregowych. Oprócz tego J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hotel 500. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi partnerami, pozwalającej na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego i minimalizację kosztów spółka oferuje konkurencyjne ceny lokali w swoich inwestycjach. Klienci firmy mogą także liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego i finansowania inwestycji, a zainteresowani mogą skorzystać z programu wykończenia wnętrz „pod klucz”, by móc wprowadzić się do gotowego mieszkania.

W czasie swojej działalności firma otrzymała szereg nagród i wyróżnień w tym m.in. Perła Polskiej Gospodarki, Mieszkaniowa Marka Roku oraz Diamenty Forbes’a.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Ożarów Mazowiecki Gdańsk
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży
Kaputy, ul. Sochaczewska 258

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Gdańsk
Gdańsk, ul. Starowiejska 52 lok. 105

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę