zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

J.W. Construction Holding S.A.

J.W. Construction Holding to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Poznaniu i Katowicach.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Gdańsk, Kaputy
Kontakt

Opis firmy - J.W. Construction Holding

J.W. Construction jest jednym z największych krajowych deweloperów mieszkaniowych realizujących inwestycje w Warszawie oraz innych miastach Polski w tym Poznaniu, Łodzi, Katowicach oraz za granicą. Początki działalności firmy sięgają 1994 roku.

Specjalnością firmy jest budowa projektów mieszkaniowych wielorodzinnych, zarówno w segmencie popularnym jak i luksusowym oraz domów jednorodzinnych wolnostojących i szeregowych. Oprócz tego J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hotel 500. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi partnerami, pozwalającej na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego i minimalizację kosztów spółka oferuje konkurencyjne ceny lokali w swoich inwestycjach. Klienci firmy mogą także liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego i finansowania inwestycji, a zainteresowani mogą skorzystać z programu wykończenia wnętrz „pod klucz”, by móc wprowadzić się do gotowego mieszkania.

W czasie swojej działalności firma otrzymała szereg nagród i wyróżnień w tym m.in. Perła Polskiej Gospodarki, Mieszkaniowa Marka Roku oraz Diamenty Forbes’a.

J.W. Construction Holding - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: