zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

J.W. Construction Holding S.A.

J.W. Construction Holding to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Poznaniu i Katowicach.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy, lokale użytkowe
  • Łódź, Warszawa, Katowice, Szczecin, Ożarów Mazowiecki, Turówka Stara, Kałdowo, Licheń Stary, Rzewnie, Rudziska Pasymskie

Opis firmy - J.W. Construction Holding

J.W. Construction jest jednym z największych krajowych deweloperów mieszkaniowych realizujących inwestycje w Warszawie oraz innych miastach Polski w tym Poznaniu, Łodzi, Katowicach oraz za granicą. Początki działalności firmy sięgają 1994 roku.

Specjalnością firmy jest budowa projektów mieszkaniowych wielorodzinnych, zarówno w segmencie popularnym jak i luksusowym oraz domów jednorodzinnych wolnostojących i szeregowych. Oprócz tego J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hotel 500. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi partnerami, pozwalającej na usprawnienie całego procesu inwestycyjnego i minimalizację kosztów spółka oferuje konkurencyjne ceny lokali w swoich inwestycjach. Klienci firmy mogą także liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego i finansowania inwestycji, a zainteresowani mogą skorzystać z programu wykończenia wnętrz „pod klucz”, by móc wprowadzić się do gotowego mieszkania.

W czasie swojej działalności firma otrzymała szereg nagród i wyróżnień w tym m.in. Perła Polskiej Gospodarki, Mieszkaniowa Marka Roku oraz Diamenty Forbes’a.

J.W. Construction Holding - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

795 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 893 osoby