zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak

Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak to deweloperska firma prowadząca działalność w Elblągu. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Elbląg
Kontakt

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RYSZARD JANKOWIAK oraz PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE GRZEGORZ JANKOWIAK to firmy budowlano-deweloperskie z Elbląga, które główny nacisk w swojej działalności kładą na profesjonalizm, doświadczenie i kompetentną obsługę sprzedaży budowanych przez siebie mieszkań, apartamentów i lokali użytkowych.

Bazujemy na potencjale i doświadczeniu zdobytym indywidualnie przez właścicieli w prowadzonych przez nich działalnościach gospodarczych, tj. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Jankowiak, Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak, "JANKOWIAK" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa oraz PB PHU HANDBUD spółka jawna, której historia funkcjonowania w branży budowalne sięga ponad 30 lat.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: