Logo

Działka na sprzedaż, 7 906,00 m², oferta nr PAN370920

760 000 zł

96 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Elbląg

Działka 7 906,00 m², oferta nr , PAN370920, Elbląg
PAN370920 - zdjęcie nr 0
PAN370920 - zdjęcie nr 1
PAN370920 - zdjęcie nr 2
PAN370920 - zdjęcie nr 3
PAN370920 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 7906 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

96 zł

Powierzchnia:

7 906,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą