Logo

Nowy lokal użytkowy, 65,18 m², oferta nr CHP/US/W34/22

685 125 zł

10 511 zł /m²

Rata 3 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Wagnera

Lokal użytkowy 65,18 m², oferta nr CHP/US/W34/22, Chwarzno Polanki - lokale użytkowe, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Wagnera
Chwarzno Polanki - lokale użytkowe - zdjęcie nr 0
Chwarzno Polanki - lokale użytkowe - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 65.18 m², CHP/US/W34/22
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 511 zł

Powierzchnia:

65,18 m²