zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Hossa Grupa Inwestycyjna S.A.

Gdynia, ul. Władysława IV 43
pokaż numer telefonu
Oferty:
15 inwestycji
493 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Gdynia, Gdańsk

Grupa Inwestycyjna Hossa SA od ponad 25 lat z sukcesem realizuje projekty deweloperskie. Jest liderem trójmiejskiego rynku i jedną z pierwszych firm tej branży w Trójmieście. W swoim dorobku posiada ponad 40 inwestycji zakończonych oraz 10 w trakcie realizacji. Buduje kompleksowo nowoczesne osiedla wraz z całą infrastrukturą pamiętając o zasadach zrównoważonego rozwoju dzielnic i potrzebach społecznych mieszkańców. Projektuje i realizuje nowoczesne, funkcjonalne obiekty biurowe, usługowe i centra handlowe. Przez lata działalności w zakresie kompleksowej obsługi procesu deweloperskiego zdobyła uznanie w oczach tysięcy klientów.

Grupa Inwestycyjna Hossa do tej pory wybudowała ponad 720 000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, biurowej i handlowej.

Wielokrotnie była doceniana poprzez przyznawane nagrody i wyróżnienia m.in. - dziesięciokrotnie Budowa Roku - ostatnio w 2014 za realizację kompleksu apartamentowego Altoria i budynku nr 3 w Fort Forest, kilkakrotnie Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa, Czas Gdyni, Pomorska Nagroda Jakości i Złote Wiertło. W rankingu najbezpieczniejszych deweloperów w Polsce według banków Grupa Inwestycyjna Hossa znalazła się w ścisłej czołówce. W 2011 roku przyznany został jej tytuł „Mieszkaniowa Marka Roku”.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 15 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk Gdynia
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Hossa Grupa Inwestycyjna S.A.
Gdynia, ul. Władysława IV 43

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk, Al. Grunwaldzka 190

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Gdynia Centrum
Gdynia, ul. Władysława IV 43

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę