zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INART

Warszawa, ul. Sempołowskiej 3/71
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Gdańsk
INART S.A. działa na rynku od 1990 r., a działalność deweloperską prowadzi od 1997 r. Początkowo jako IN ART studio s.c., od 2001 r. jako INART Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a od października 2007 r. jako INART S.A. z siedzibą w Warszawie.

W ramach prowadzonej działalności deweloperskiej INART S.A. koncentruje się na realizacji w wysokim standardzie domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej oraz apartamentów w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Domy tworzące zamknięte osiedla od 1 do 20 domów jednorodzinnych o powierzchniach użytkowych w przedziale od ok. 150 mkw.do 600 mkw. z zagospodarowanym terenem zielonym wokół osiedli.

Budynki wielorodzinne, obejmujące do trzech kondygnacji nad powierzchnią oraz parkingi podziemne, tworzą małe osiedla do 6 budynków, obejmujących do 34 lokali o zróżnicowanych metrażach, średnio o powierzchni użytkowej ok. 100 mkw. Są to osiedla zamknięte z zagospodarowaną zielenią na terenie osiedla. Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez INART S.A. zaspokoją potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów, którzy poszukują wysokiej jakości za rozsądną cenę, jak i klientów o wyższych możliwościach finansowych.

Wszystkie inwestycje prowadzone przez INART S.A. realizowane są na terenie dzielnicy Wilanów Zawady. Lokalizacja ta wynika z unikatowego charakteru terenu. Jego największymi atutami są bowiem cisza i spokój. Piękno okolicy gwarantowane jest przez bliskie sąsiedztwo parku w Morysinie, terenów nadwiślańskich , Pałacu i Parku w Wilanowie, a także szeroką ofertę rekreacyjną dostępną na "wyciągnięcie ręki" (golf, tenis, konie). Dodatkowym atutem jest dogodny dojazd do centrum Warszawy.

Od początku swojej działalności do końca  20014 r. Spółka wybudowała 190 luksusowych domów w ramach budownictwa jednorodzinnego oraz 40 budynków apartamentowych o wysokim standardzie wykończenia.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

INART
Warszawa, ul. Sempołowskiej 3/71

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę