Gilmerton

Warszawa, na terenie Toru Wyścigów Konnych (wejście furtką od ul. Bokserskiej)
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
1 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Solea to inwestycja realizowana przez spółkę Gilmerton, konsorcjum firm z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Konsorcjum tworzą Apsys Polska oraz SK Management s.a. r.l.

Apsys Polska
to deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych obecny na rynku od 25 lat, który odpowiedzialny jest m.in. za budowę i zarządzanie inwestycjami takimi jak Posnania w Poznaniu czy Manufaktura w Łodzi. Jako inwestor i deweloper Apsys wybudował Posnanię w Poznaniu, Manufakturę w Łodzi, Centrum Janki w Warszawie, CH Korona we Wrocławiu oraz Platan w Zabrzu.

Apsys Polska jest liderem na polskim rynku nieruchomości w certyfikacji BREEAM dla centrów handlowych. Certyfikaty te posiada ponad 20 obiektów z portfolio zarządczego. Spółka prowadzi działalność zgodnie z ISO 14 001, która stanowi standard systemu zarządzania środowiskiem.

SK Management s.a. r.l. to inwestor od ponad 20 lat specjalizujący się w butikowych projektach budownictwa mieszkaniowego, realizowanych przez dedykowane do każdej inwestycji spółki celowe.

Organizacja posiada na liście realizacji w Polsce m.in. biurowiec Green Park w Al. Ujazdowskich 10 w Warszawie (udziałowiec i zarządzający Green Park Properties sp. z o.o.), inwestycję mieszkaniową Rezydencja Eliza w Warszawie oraz rozpoczęty projekt zespołu budynków wielorodzinnych w Gliwicach (udziałowiec i zarządzający). 
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Solea Mokotów
Warszawa, na terenie Toru Wyścigów Konnych (wejście furtką od ul. Bokserskiej)

pokaż numer

Biuro sprzedaży Solea Mokotów (lokal usługowy)
Warszawa, na terenie Toru Wyścigów Konnych (wejście furtką od ul. Bokserskiej)

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę