zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gilmerton Sp. z o.o.

Solea to inwestycja realizowana przez spółkę Gilmerton, konsorcjum firm z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Konsorcjum tworzą Apsys Polska oraz SK Management s.a. r.l.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Gilmerton

Solea to inwestycja realizowana przez spółkę Gilmerton, konsorcjum firm z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Konsorcjum tworzą Apsys Polska oraz SK Management s.a. r.l.

Apsys Polska
to deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych obecny na rynku od 25 lat, który odpowiedzialny jest m.in. za budowę i zarządzanie inwestycjami takimi jak Posnania w Poznaniu czy Manufaktura w Łodzi. Jako inwestor i deweloper Apsys wybudował Posnanię w Poznaniu, Manufakturę w Łodzi, Centrum Janki w Warszawie, CH Korona we Wrocławiu oraz Platan w Zabrzu.

Apsys Polska jest liderem na polskim rynku nieruchomości w certyfikacji BREEAM dla centrów handlowych. Certyfikaty te posiada ponad 20 obiektów z portfolio zarządczego. Spółka prowadzi działalność zgodnie z ISO 14 001, która stanowi standard systemu zarządzania środowiskiem.

SK Management s.a. r.l. to inwestor od ponad 20 lat specjalizujący się w butikowych projektach budownictwa mieszkaniowego, realizowanych przez dedykowane do każdej inwestycji spółki celowe.

Organizacja posiada na liście realizacji w Polsce m.in. biurowiec Green Park w Al. Ujazdowskich 10 w Warszawie (udziałowiec i zarządzający Green Park Properties sp. z o.o.), inwestycję mieszkaniową Rezydencja Eliza w Warszawie oraz rozpoczęty projekt zespołu budynków wielorodzinnych w Gliwicach (udziałowiec i zarządzający). 

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Solea Mokotów, nowe mieszkania, Gilmerton Sp. z o.o., ul. Bartłomieja, Mokotów (Służewiec), Warszawa Oferta szczegóły link
nowość
3D
od 567 623 zł