zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ghelamco Poland sp. z o.o.

Ghelamco Poland to firma deweloperska zajmująca się budową nieruchomości komercyjnych i inwestycji mieszkaniowych w Polsce.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Piaseczno
Kontakt

Opis firmy - Ghelamco Poland

Ghelamco Group to międzynarodowa firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie usługowym i mieszkaniowym. Na polskim runku nieruchomości komercyjnych zajmuje miejsce lidera oraz jest uznana za pioniera zrównoważonego budownictwa.

W ramach swej działalności spółka Ghelamco Poland oddała już do użytku ponad pół miliona metrów kwadratowych powierzchni biurowej, siedem budynków docenionych certyfikatem BREEAM przyznawanym przez organizację Building Research Establishment Global oraz kilka inwestycji mieszkaniowych o wysokim standardzie.

Dorobek firmy stanowią przede wszystkim liczne projekty budynków biurowych, handlowych i usługowych klasy A, do których można zaliczyć  „T-Mobile Office Park”, „Łopuszańska Business Park”, „Senator”, „Mokotów Nova”, „Katowice Business Point”, „Crown Square” oraz wiele innych. Wyjątkowymi inwestycjami mieszkaniowymi są „Rezydencja Tumska” we Wrocławiu, „Woronicza Qbik” na warszawskim Mokotowie oraz „Villa Pan Tadeusz” na Ochocie.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe