zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

GEMMA Inwestycje

Firma deweloperska Filicum Investments kompleksowo obsługuje budowę osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - GEMMA Inwestycje

Zaufany deweloper
Gemma już od ponad 20 lat działa na warszawskim rynku deweloperskim. Budujemy nie tylko mieszkania, ale również komfortowe miejskie wille. Nasze osiedla powstają w najdogodniejszych lokalizacjach Warszawy i okolic. Inwestycje realizujemy wykorzystując materiały wysokiej klasy oraz korzystając z nowoczesnych technologii.
 
Wieloletnie doświadczenie
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 r. od pracowni architektonicznej Gemma. Przez lata przygotowaliśmy wiele projektów budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Od 2001 r. specjalizujemy się również w nadzorach oraz koordynacji procesów inwestycyjnych.
 
Gwarancja i pewność
Połączenie tych doświadczeń daje naszym klientom gwarancję pewnych inwestycji oraz solidność wykonania. Dbamy o to, by realizowane przez nas inwestycje miały najwyższą jakość. Unikatowy design inwestycji oraz funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza uznajemy za wyróżnik naszych projektów.

GEMMA Inwestycje - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Mozaika V, nowe domy, GEMMA Inwestycje, ul. Jemiołuszki, Zgorzała Oferta szczegóły link
nowość
od 450 500 zł