zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Eiffage Immobilier

Spółka działa w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby, oferując klientom usługi najwyższej jakości, dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - Eiffage Immobilier

Grupa Eiffage jest jedną z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. Firma zrealizowała wiele ambitnych i rozpoznawalnych na całym świecie projektów. Należy do liderów w dziedzinie kompleksowego prowadzenia inwestycji w formule PPP. W ramach realizowanych kontraktów wdraża najnowsze technologie i procedury przyjazne dla środowiska.

Od 30 lat Grupa Eiffage w Polsce tworzy nowy wymiar budownictwa. Model działalności Eiffage opiera się na ścisłej współpracy Deweloper - Generalny Wykonawca. Podmiotem wykonawczym wszystkich inwestycji Eiffage Immobilier Polska jest Eiffage Polska Budownictwo S.A. Dotychczas Eiffage zrealizowało ponad 670 inwestycji budowlanych w całej Polsce, w tym krakowski Angel Wawel czy Hotel Hilton Garden Inn Balice.

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe