zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Doctor Q Bud sp. z o.o.

Doctor Q Bud sp. z o.o. deweloper budujący osiedla w Krakowie. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Kraków

Opis firmy - Doctor Q Bud

Jesteśmy z Wami już ponad 21 lat.

Jako jeden z pierwszych deweloperów w Krakowie tworzyliśmy ten rynek. Większość naszych realizacji znajdziecie w prestiżowej dzielnicy jaką jest Wola Justowska. Otworzyliśmy przed Wami cudowne krajobrazy Zakopanego budując tam nowe mieszkania. Dzięki nam wiele osób znalazło swój własny kawałek świata. Ufamy, że dla Ciebie również mamy to czego potrzebujesz. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy w zakładce „inwestycje”.

Jesteśmy zakręceni na punkcie nieruchomości. To dla nas nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy ale przede wszystkim pasja, która otwiera nas na nowe wyzwania jakie stawia przed nami rynek. Ta pasja pozwala ciągle podążać za trendami, tak by nasze realizacje idealnie wpisywały się w Twoje potrzeby i krajobraz który nas otacza. Nie są nam obce nowe rozwiązania technologiczne bo wiemy, że to właśnie one ułatwiają Ci codzienne czynności, pozwalają zatrzymać pieniądze w portfelu i wydać na przyjemności a nie smutne rachunki.