zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CREBCON

Pomagamy przy zakupie i sprzedaży obiektów przemysłowych. Z nami znajdziesz optymalną przestrzeń magazynową w wybranej lokalizacji. W parkach logistycznych najemca nie płaci prowizji. Otrzymasz od nas kompleksową ofertę bezpośrednio od największych deweloperów magazynowych.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • magazyny, działki, lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Piotr Zwijalski - CREBCON

Piotr Zwijalski

pokaż numer

Opis firmy - CREBCON

Broker nieruchomości komercyjnych.

Pomagamy przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i najmie powierzchni magazynowych, powierzchni biurowych, lokali użytkowych, gruntów inwestycyjnych, obiektów przemysłowych i hotelowych. Posiadamy grono klientów zadowolonych z obsługi naszej firmy którzy skorzystali z naszych usług i kierują do nas kolejne zlecenia z zakresu nieruchomości komercyjnych. Na naszym portalu WWW.CREBCON.PL znajdziecie Państwo wyszukiwarkę nieruchomości komercyjnych na sprzedaż i najem, ciągle uzupełnianą kolejnymi ofertami.

Państwa oferta w każdej chwili może dołączyć do naszego portalu wystarczy wysłać zgłoszenie i podpisać umowę pośrednictwa. Obiekty prezentowane są na portalu beż żadnych opłat zwiększając szansę zawarcia przez Państwa firmę umowy zbycia, kupna, wynajmu lub najmu zależnie od potrzeb. Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy na rynku dowolne obiekty komercyjne także z poza naszej oferty spełniające przekazane nam kryteria poszukiwania. Chętnie nawiązujemy współpracę z funduszami inwestycyjnymi, prywatnymi inwestorami, deweloperami, brokerami z innych firm. Szczególnie dbamy o satysfakcję naszych klientów z naszej obsługi.

Nasza oferta

93 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: