CREBCON

Warszawa, ul. Aspekt 67 lok 27
pokaż numer telefonu
Oferty:
5 na sprzedaż

Nasi agenci

Piotr Zwijalski - CREBCON

Piotr Zwijalski

pokaż numer

Liczba ofert: 195

Zobacz wszystkich (1)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • magazyny, lokale użytkowe, działki
  • Łódź, Gubin, Częstochowa, Rawa Mazowiecka, Łubowo, Łyszkowice, Syców, Korzeńsko, Głuchowo, Zgorzelec, Kikorze, Kaszewy Kościelne, Łazy, Krągola, Warszawa
Broker nieruchomości komercyjnych.

Pomagamy przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i najmie powierzchni magazynowych, powierzchni biurowych, lokali użytkowych, gruntów inwestycyjnych, obiektów przemysłowych i hotelowych. Posiadamy grono klientów zadowolonych z obsługi naszej firmy którzy skorzystali z naszych usług i kierują do nas kolejne zlecenia z zakresu nieruchomości komercyjnych. Na naszym portalu WWW.CREBCON.PL znajdziecie Państwo wyszukiwarkę nieruchomości komercyjnych na sprzedaż i najem, ciągle uzupełnianą kolejnymi ofertami.

Państwa oferta w każdej chwili może dołączyć do naszego portalu wystarczy wysłać zgłoszenie i podpisać umowę pośrednictwa. Obiekty prezentowane są na portalu beż żadnych opłat zwiększając szansę zawarcia przez Państwa firmę umowy zbycia, kupna, wynajmu lub najmu zależnie od potrzeb. Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy na rynku dowolne obiekty komercyjne także z poza naszej oferty spełniające przekazane nam kryteria poszukiwania. Chętnie nawiązujemy współpracę z funduszami inwestycyjnymi, prywatnymi inwestorami, deweloperami, brokerami z innych firm. Szczególnie dbamy o satysfakcję naszych klientów z naszej obsługi.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 195 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:
20 50 100
liczba ofert

Tu nas znajdziesz

Crebcon
Warszawa, ul. Aspekt 67 lok 27

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę