zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Colliers International Poland sp. z o.o.

Maksymalizujemy potencjał nieruchomości i majątku nieruchomego, aby przyspieszyć sukces naszych klientów, naszych inwestorów i naszych pracowników.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Colliers International Poland

Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 63 krajach, ponad 17 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów.

Przez ponad 27 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający znaczne udziały w firmie, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości blisko 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $4,5 mld oraz aktywami w zarządzaniu o wartości $81 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników. 

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Biuro 631,00 m², Wrocław, Stare Miasto, ul. Włodkowica 10, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
6 941 000 zł