zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Capitis Development Sp. z o.o.

Capitis Development Sp. z o.o. to firma deweloperska działająca w Warszawie, Czapurach i Redzie. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Warszawa, Gdańsk, Poznań, Reda, Czapury
Kontakt

Opis firmy - Capitis Development

Capitis Development to dynamicznie rozwijająca się spółka realizująca inwestycje jedno i wielorodzinne. Jako pełen kreatywności i praktycznego spojrzenia na najnowsze trendy deweloper z 12-letnim doświadczeniem, nauczyliśmy się słuchać potrzeb wszystkich naszych klientów.

Z najwyższą uwagą dbamy o satysfakcję mieszkańców, ich komfort i bezpieczeństwo, wykorzystując najbardziej innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne.

Nasza oferta

6 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:
Szmaragdowy Zakątek, nowe domy, Capitis Development Sp. z o.o., ul. Kąty Grodziskie 76, Białołęka (Grodzisk), Warszawa Oferta szczegóły link
nowość
od 899 388 zł
Kamionka Park, nowe domy, Capitis Development Sp. z o.o., ul. Gromadzka 32B, Czapury Oferta szczegóły link
nowość
od 467 990 zł
Apartamenty na Łazarzu, nowe mieszkania, Capitis Development Sp. z o.o., ul. Kanałowa 11, Grunwald (Łazarz), Poznań Oferta szczegóły link
nowość
od 324 487 zł