zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Busse Nieruchomości

Zakres naszych usług obejmuje pośrednictwo przy sprzedaży i zakupie mieszkań, domów, działek, lokali, nieruchomości komercyjnych oraz wynajem lokali.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, mieszkania, lokale użytkowe
  • Szczecin
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Przemysław Busse - Busse Nieruchomości

Przemysław Busse

pokaż numer

Opis firmy - Busse Nieruchomości

Zakres naszych usług obejmuje pośrednictwo przy sprzedaży i zakupie mieszkań, domów, działek, lokali, nieruchomości komercyjnych oraz wynajem lokali. Jesteśmy przygotowani i przeszkoleni w zakresie doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami od momentu zgłoszenia się klienta poprzez pomoc w załatwianiu niezbędnych formalności, finalizację u notariusza i przy czynnościach po sprzedażowych związanych z przekazaniem nieruchomości. 

Nieruchomości to nasza pasja, dzięki temu do każdego klienta chcemy i podchodzimy indywidualnie wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom a więc ustalamy potrzeby, dokonujemy wyceny nieruchomości, sprawdzamy faktyczny stan prawny oraz przygotowujemy i pomagamy załatwić niezbędną dokumentację do prawidłowego przeprowadzenia umowy kupna-sprzedaży.

Nasza oferta

10 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: