zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o.

Biuro Obrotu Nieruchomościami AWAL pośredniczy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości nadmorskich. W ofercie znajdziemy mieszkania, pensjonaty, domy, działki.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, domy, mieszkania
  • Puck
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Kaszewska Dorota - AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o.

Kaszewska Dorota

pokaż numer
Kotowski Robert - AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o.

Kotowski Robert

pokaż numer

Opis firmy - AWAL Nieruchomości Nadmorskie

Firma AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o, czerpiąc z tradycji i doświadczenia Biura Obrotu Nieruchomościami AWAL, od wielu lat kompleksowo wspiera swoich klientów na rynku nieruchomości nadmorskich. Oferujemy szeroką gamę mieszkań i apartamentów, działek, pensjonatów, lokali użytkowych i gruntów inwestycyjnych w pasie od Jastrzębiej Góry i okolic przez Półwysep Helski do Trójmiasta. Tak sprecyzowany zasięg naszej działalności daje nam możliwość stałego pozyskiwania, weryfikacji ofert i doskonałej znajomości tutejszego rynku dla potrzeb naszych Klientów. Śledząc jego trendy i zależności możemy sprostać oczekiwaniom jakie przed nami stawiają Kupujący i Sprzedający. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszemu zespołowi profesjonalnie i skutecznie realizować powierzone przez Klientów zadania. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji , doradzamy w sprawach związanych z rynkiem nieruchomości , oferujemy także kompleksową obsługę przedsięwzięć deweloperskich.

Nasza oferta

24 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Działka 1 012,00 m², Połczyno, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
199 000 zł