ATANER sp. z o.o.

Poznań, ul. Towarowa 35
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Poznań
Tak budujemy wielkość.

Powstaliśmy w 1991 roku. Budujemy w Poznaniu, w którym jak nigdzie ceni się jakość, pracowitość, uczciwość i terminowość. To podstawy naszego działania i realizacji. Bez nich nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy – zaufaną firmą, która od lat sprawia, że w naszym mieście żyje i pracuje się lepiej.

Fundamenty pod przyszłość.

Budujemy teraz, ale dla przyszłości. Dlatego w naszych realizacjach współpracujemy z najlepszymi partnerami, korzystamy z doskonałych materiałów, stosując innowacyjne rozwiązania. Nasze nowoczesne budynki to nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo oraz oszczędności. W końcu technologia jest tylko po to, aby służyć ludziom.

Kluczem są Twoje potrzeby.

Jesteś największym ekspertem na świecie od własnych potrzeb. Rozumiemy to i z chęcią Cię słuchamy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim inwestorem czy małą rodziną, dla której to jest pierwsze, wymarzone mieszkanie. Oferujemy kompleksowe dostosowanie powierzchni do Twoich wymagań. Dzięki pomocy naszego architekta dowolnie zaaranżujesz wnętrze, jego układ, przeznaczenie czy funkcjonalność.

Więcej niż deweloper.

Budujemy kompleksy mieszkaniowe, biurowe, usługowe oraz rekreacyjne. Pewnie myślisz, że nasza rola kończy się z oddaniem kluczy. Otóż nie. Chcemy towarzyszyć w życiu i pracy ludzi w naszych budynkach. Dlatego administrujemy nimi, oferujemy też powierzchnie biurowe oraz usługowe pod wynajem w całym Poznaniu.

Ataner Sp. z o.o. – deweloper z tradycjami

Ataner, obecny na poznańskim rynku nieruchomości od 32 lat, to nie tylko deweloper, ale również zaufany zarządca nieruchomości, w tym biurowców i galerii handlowej należących do spółki.

Oferta Biurowa Ataner

Ataner specjalizuje się nie tylko w tworzeniu obiektów mieszkalnych, ale również oferuje wynajem nowoczesnych biurowców. Nasze wielopiętrowe budynki są idealne zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji, oferując przestronne i funkcjonalne pomieszczenia. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem, dlatego obiekty wyposażone są w zaawansowane systemy monitoringu. Doskonała lokalizacja w Poznaniu oraz łatwy dojazd to kolejne atuty naszej oferty biurowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Poznań
Wybrane filtry:
Świerzawska 13, nowe mieszkania, ATANER sp. z o.o., ul. Świerzawska 13, Ławica (Grunwald), Poznań Oferta szczegóły link
nowość
3D
od 11 500 zł/m²

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

ATANER Sp. z o.o.
Poznań, ul. Towarowa 35

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę