zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska

Rodzinna Firma z tradycjami! Tak, tak, to już od 1993r. włącznie mam przyjemność spotykać się z Państwem, by służyć swym doświadczeniem. Tajemnicą mego sukcesu jest Państwa zaufanie - tych...
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, mieszkania, domy
  • Łódź
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Arletta Kolasińska - ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska

Arletta Kolasińska

pokaż numer

Opis firmy - ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska

Rodzinna Firma z tradycjami!

Tak, tak, to już od 1993r. włącznie mam przyjemność spotykać się z Państwem, by służyć swym doświadczeniem.

Tajemnicą mego sukcesu jest Państwa zaufanie - tych wszystkich którzy powierzyli mi swe sprawy i polecają moje usługi swej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Powierzając komuś sprawy naszego majątku chcemy, aby był to ktoś wyjątkowy. Przede wszystkim chcemy czuć się bezpiecznie. I moi klienci czują się bezpiecznie. Jeżeli chcecie Państwo właśnie aby bezpiecznie i sprawnie zająć się Państwa mieszkaniem, domem, działką zapraszam do mnie. Jeżeli nie macie głowy do wszystkich formalności, dokumentów, a w dodatku macie nadzieję dokonać wyboru spośród najlepszych na rynku ofert z przyjemnością przeprowadzę Was przez nieruchomościowe meandry.

Osobiście służę wiedzą i doświadczeniem klientom, z których każdy jest traktowany wyjątkowo. Moja licencja ma nr 491. Jestem także Doradcą Rynku Nieruchomości PTEiDRN, członkiem SPONPC i licencjonowanym zarządcą nieruchomości (licencja nr 13790). Od pierwszego kontaktu służę radą i pomocą. Jestem obecna przy oględzinach nieruchomości. Informuję i pomagam przy rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych np. ze spadkami, opłatami, wpisami oraz sprawami związanymi z kredytowaniem i bezpiecznym finalizowaniem transakcji. Sporządzam umowy, negocjuję warunki, sprawdzam stan prawny nieruchomości. Moja rzetelność, fachowość i dyskrecja specjalnie dla Państwa aby czuć się pewnie i bezpiecznie. Dziękuję za zainteresowanie okazane tej stronie.

Zapraszam do mego biura. Arletta Kolasińska

Nasza oferta

9 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: