zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Albero Invest sp. z o.o.

Albero Invest sp. z o.o. - deweloper działający na rynku nieruchomości w Warszawie. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Albero Invest

 

Albero Invest to prężna spółka deweloperska z Warszawy, która od kilku lat współpracuje z liczną grupą specjalistów z zakresu budownictwa. Inżynierowie i kadra techniczna Albero Invest osobiście nadzorują każdy etap inwestycji w trosce o jego rzetelne wykonanie. Zawsze współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży. Nasze projekty powierzamy utalentowanym architektom, ponieważ w kwestiach jakości nie idziemy na kompromisy. Opracowanie projektu Modern  House powierzyliśmy uznanej pracowni architektonicznej 81.waw.pl, którą cechuje zdolność do przełamywania przyjętych standardów w architekturze.

Fundamentem naszych działań jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej, silne podstawy merytoryczne oraz chęć wdrażania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

W roku 2018 zrealizowaliśmy nasz projekt deweloperski – Klonowy Zakątek, który stał się dodatkowym impulsem w rozwoju firmy. W tym samym roku zostaliśmy również przyjęci do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a nasze plany inwestycyjne obejmują kolejne projekty deweloperskie w Warszawie m.in. na Mokotowie, Ursynowie, Ochocie czy w Wilanowie.


 

Albero Invest - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

5 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe