Wawa Novum Siedem sp. z o.o.

Warszawa, ul. Sokołowska 11 lok. 1U
pokaż numer telefonu

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa
30 lat na rynku...

Działalność rozpoczęliśmy w 1985 r. Z biegiem lat dzięki wytrwałej pracy zdobyliśmy duże doświadczenie w tym co robimy. Stawiamy głównie na najnowocześniejsze technologie oraz ciągłą poprawę organizacji pracy przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Ponieważ naszą misją jest skuteczne i zyskowne konkurowanie na rynku budowlanym przez oferowanie usług wysokiej jakości zatrudniamy pracowników z wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno - techniczną. Oddaliśmy do użytku ponad 3 000 mieszkań, wiele obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Wszystkie nasze budowy prowadzone były w charakterze generalnego wykonawstwa.

Budownictwo mieszkaniowe

Na rynku warszawskim i otwockim jesteśmy od 1995 r. W tym czasie zrealizowaliśmy 10 inwestycji mieszkalno - usługowych w charakterze inwestora i generalnego wykonawcy - to ponad 1 000 lokali mieszkalnych. Wybudowaliśmy również kilka osiedli dla spółdzielni mieszkaniowych w rejonie Pragi-Południe i Białołęki. Jesteśmy w trakcie budowy 2 nowych inwestycji na terenie Warszawy i Pyrzyc, a wkrótce rozpoczniemy nowy projekt przy ul. Targowej 5 w Warszawie.

Działalność deweloperska

Dla Nas działalność deweloperska to nie tylko realizacja budowy i sprzedaż, to stała analiza rynku - dostosowanie do potrzeb klienta i obowiązujących trendów. Realizujemy cały proces deweloperski, poprzez pozyskanie gruntu, ścisłą współpracę przy projektowaniu obiektu, uzyskaniu stosownych pozwoleń, sprzedaż i stałą obsługę posprzedażową. Nad naszymi projektami i wykonastwem mamy stały nadzór.

NOVUM to tradycja i doświadczenie!
Pokaz pełny opis
Zapytaj o ofertę

Oferty nieruchomości w Warszawie

Aleje Praskie, nowe mieszkania, DEVELIA S.A., ul. Podskarbińska 32/34, Praga Południe (Kamionek), Warszawa Oferta szczegóły link
nowość
od 12 900 zł/m²
Zobacz wszystkie