zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

UWI Inwestycje S.A.

Uwi Inwestycje to poznański deweloper realizujący projekty mieszkaniowe wielorodzinne, głównie w Poznaniu. Sprawdź ofertę dewelopera.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Poznań
Kontakt

Opis firmy - UWI Inwestycje

UWI Inwestycje S.A. jest jednym z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym. Działając od 1992 r. zrealizowała ponad 4400 mieszkań w różnych formach własności: spółdzielczej, własnościowej, lokatorskiej, tbs i deweloperskiej oraz obiekty handlowe i biurowe.

Potwierdzeniem dobrej opinii Firmy jest ocena Lloyd´s Register Assurance i uzyskanie w 2004 r. przez UWI Inwestycje S.A. certyfikatu ISO 9001:2000 w zakresie usług deweloperskich i inwestorstwa zastępczego w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i usługowym wraz z projektowanie m. Również w 2004 r. została ona wyróżniona certyfikatem Najwyższa Jakość przyznawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie badań nad Jakością.

UWI Inwestycje S.A. aktywnie uczestniczy w życiu samorządowym branży budowlanej, jest założycielem Wielkopolskiej Izby Budownictwa, a także aktywnym członkiem Wielkopolskiego Klubu Kapitału oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

UWI Inwestycje - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: