zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

URBA sp. z o.o.

Kraków, ul. Zabłocie 25/56
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Grzepnica
URBA sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 2011. Jej założyciele posiadali wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie inwestorskie w dziedzinie realizacji projektów deweloperskich. W początkach działalności skupiliśmy się na budowie banku ziemi. Początkiem roku 2012 rozpoczynamy realizację pierwszej inwestycji deweloperskiej o powierzchni użytkowej ok. 3.300 m2, na którą składało się 46 mieszkań wraz z garażem podziemnym. Inwestycja ta zostaje oddana do użytku i sprzedana nabywcom indywidualnym w roku następnym tj. 2013. URBA niezwłocznie rozpoczyna realizację kolejnych projektów. Strategia firmy zakłada minimum podwajanie rok do roku potencjału sprzedażowego.

URBA skupia się na działalności deweloperskiej, polegającej na nabywaniu nieruchomości i budowie nowych obiektów lub rozbudowie i modernizacji istniejących, a następnie sprzedaży budynków lub lokali w nich położonych inwestorom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, realizujemy również obiekty o charakterze komercyjnym tj. biurowce, obiekty hotelowe. URBA jest holdingiem, kontrolującym grupę spółek odpowiedzialnych za kompleksowe przeprowadzenie procesu inwestycyjnego oraz spółek celowych powoływanych do realizacji konkretnych inwestycji. URBA integruje firmy inwestycyjną, architektoniczną oraz generalnego wykonawstwa, których ścisła współpraca od wczesnego etapu projektu, aż do jego zakończenia owocuje produktem zachowującym najlepszy stosunek ceny, do jakości.

Dynamiczny rozwój grupy URBA możliwy jest poprzez ciągłe inwestowanie w jakość naszej oferty i kwalifikacje pracowników, ścisłą współpracę spółek wewnątrz grupy oraz budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.

Działamy na terytorium Polski, a ponieważ w Krakowie firma rozpoczęła spoją działalność, jest to rynek, na którym jesteśmy najsilniej obecni. Spółki grupy URBA wychodzą ze swoją ofertą również poza granicę Polski, aktualnie realizując kontrakty budowlane i projektując w krajach UE.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Grzepnica
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

URBA Sp. z o.o.
Kraków, ul. Zabłocie 25/56

pokaż numer

Biuro sprzedaży
Grzepnica, ul. Rezydencka 6 (na terenie budowy)

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę