zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Triada Dom sp. j.

Triada Dom Sp. j. to wrocławski deweloper, który od 1999 roku oferuje mieszkania na sprzedaż na terenie Dolnego Śląska. Sprawdź naszą ofertę.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław
Kontakt

Opis firmy - Triada Dom

"Triada-Dom Wachowiak Śliwiak spółka jawna" funkcjonuje na rynku usług deweloperskich od 1999 roku. Jest jednym z czołowych deweloperów na terenie Dolnego Śląska. Firma oferuje usługi na wszystkich etapach powstawania budynków, począwszy od wyszukania i zakupu atrakcyjnych działek poprzez wykonanie koncepcji architektonicznej aż po przekazanie gotowych i komfortowych lokali nabywcom. W swej ofercie prezentuje szeroki wachlarz mieszkań – zarówno kawalerek jak i apartamentów dostępnych w różnych lokalizacjach.
Oprócz dbałości o wygląd budynków, firma wykazuje troskę o zagospodarowanie przestrzeni wokół nich.

Spółka może pochwalić się takimi inwestycjami jak Osiedle Spiżowe przy skrzyżowaniu ulic Spiżowej i Manganowej, Złociste Jarzębiny przy ulicy Zatorskiej, Osiedle Pod Platanami przy ulicy Kamieńskiego, Osiedle na Skrzydlatej na Gądowie Osiedle Panorama w Trzebnicy. W 2012 roku zakończona została budowa kompleksu biurowego „Długosza Business Park”.

Najświeższymi inwestycjami są budowa Osiedla z Parkiem będącego kontynuacją Osiedla Pod Platanami, na który będzie składać się około  400 mieszkań, jak również rozbudowa Osiedla Złociste Jarzębiny przy ulicy Zatorskiej.

Przez cały okres swej działalności oddano już do użytku ponad 1800 mieszkań. Spółka cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta w celu zapewnienia najlepszej jakości usług.

Triada Dom - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Nowa Zatorska, nowe mieszkania, Triada Dom sp. j., ul. Zatorska, Psie Pole-Zawidawie (Zakrzów), Wrocław Oferta szczegóły link
3D
od 462 456 zł