zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

P.B. Stolmar sp. J.

P.B. Stolmar sp. J. - firma deweloperska zajmującą się działalnością budowlaną w Ząbkach. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje sukces w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Ząbki

Opis firmy - P.B. Stolmar

Jesteśmy firmą działająca na rynku nieruchomości od 2006 roku. W tym czasie wybudowaliśmy 6 budynków, ponad 250 mieszkań mieszkan i lokali usługowych o łącznej powierzchni powyżej 14 000 mkw.

Wszystkie nasze nieruchomości były zrealizowane i oddane do użytkowania przed planowanym terminem. Istotnym elementem wyróżniającym nas na rynku deweloperów jest elatyczność w realizacji poszczególnych lokali zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. W zależności od etapu realizacji inwestycji, możliwe jest wporwadzenie indywidualnych zmian i poprawek w zakresie wynikającym z ogólnego pojektu inwestycji.

Wszystkie nasze inwestycje zawsze są towrzone z myślą o przyszłych ich użytkownikach. Projektując nasze budynki staramy się zapewnić komfort, bezpieczeństwo. Zawsze dbamy, aby otoczenie, w którym będziesz mieszkał sprawiało, że poczujesz się własnie... jak u siebie. W przypadku budynków wielokondygnacyjnych projektujemy windy do poziomu garaży. Tam gdzie jest to możliwe, tworzymy miejsca zieleni, tak aby przestrzeń wspólna nie tylko była wygodna, w której możesz wypoczywać, ale róznież cieszyła oczy.

Główny nacisk kładziemy na:
  • wygodne, komfortowe mieszkania
  • szeroką gamę mieszkań o różnych rozkładach i metrażach
  • możliwość wprwadzania modyfikacji w zakresie instalacji i rozkładu mieszkania - w zakresie zgodnym z ogólnym projektem budowalnym
  • elastyczne formy finansowania, w tym pomoc w zakresie uzyskania kredytu bankowego
  • możliwość nabycia mieszkań w programie "Mieszkanie dla Młodych"
  • i co nie mniej ważne - życzliwość i solidność
Zaawsze staramy się wywiązywać z dawanych obetnic - dlatego też, wszystkie nasze inwestycje były oddwane przed zapowiedzianym terminem. Właśnie po to żebyś mógł zamieszkać w swoim nowym mieszkaniu jak najszybciej.

Nasza oferta

7 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11541 osób