zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

P.B. Stolmar sp. J.

P.B. Stolmar sp. J. to deweloper mieszkaniowy realizujący inwestycje w Łukowie, w Ząbkach. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją w realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Łuków, Ząbki

Opis firmy - P.B. Stolmar

Jesteśmy firmą działająca na rynku nieruchomości od 2006 roku. W tym czasie wybudowaliśmy 6 budynków, ponad 250 mieszkań mieszkan i lokali usługowych o łącznej powierzchni powyżej 14 000 mkw.

Wszystkie nasze nieruchomości były zrealizowane i oddane do użytkowania przed planowanym terminem. Istotnym elementem wyróżniającym nas na rynku deweloperów jest elatyczność w realizacji poszczególnych lokali zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. W zależności od etapu realizacji inwestycji, możliwe jest wporwadzenie indywidualnych zmian i poprawek w zakresie wynikającym z ogólnego pojektu inwestycji.

Wszystkie nasze inwestycje zawsze są towrzone z myślą o przyszłych ich użytkownikach. Projektując nasze budynki staramy się zapewnić komfort, bezpieczeństwo. Zawsze dbamy, aby otoczenie, w którym będziesz mieszkał sprawiało, że poczujesz się własnie... jak u siebie. W przypadku budynków wielokondygnacyjnych projektujemy windy do poziomu garaży. Tam gdzie jest to możliwe, tworzymy miejsca zieleni, tak aby przestrzeń wspólna nie tylko była wygodna, w której możesz wypoczywać, ale róznież cieszyła oczy.

Główny nacisk kładziemy na:
  • wygodne, komfortowe mieszkania
  • szeroką gamę mieszkań o różnych rozkładach i metrażach
  • możliwość wprwadzania modyfikacji w zakresie instalacji i rozkładu mieszkania - w zakresie zgodnym z ogólnym projektem budowalnym
  • elastyczne formy finansowania, w tym pomoc w zakresie uzyskania kredytu bankowego
  • możliwość nabycia mieszkań w programie "Mieszkanie dla Młodych"
  • i co nie mniej ważne - życzliwość i solidność
Zaawsze staramy się wywiązywać z dawanych obetnic - dlatego też, wszystkie nasze inwestycje były oddwane przed zapowiedzianym terminem. Właśnie po to żebyś mógł zamieszkać w swoim nowym mieszkaniu jak najszybciej.

Oferty nieruchomości w lubelskim

ul. Puławska 68, Kazimierz Dolny
Spichlerz Bliźniaczy
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
49,11-51,70
Spichlerz Bliźniaczy - W sprzedaży mieszkania. Inwestycję wybudował deweloper Sawa Apartments sp. z o.o.. Aktualnie dostępnych jest 6 lokali wielkości od 49,11 do 51,70 mkw. Oferujemy mieszkania z antresolami o powierzchniach dodatkowych 7,04 - 10,20 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Puławska 68. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Na osiedlu powstało 8 lokali. Budynek liczy 2 piętra. W pobliżu inwestycji Spichlerz Bliźniaczy dostępne są las, przychodnia, rzeka, market.
Aktualizacja: 2018-06-27
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 592 osoby