Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Selwo

Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Selwo wynosi 
20 840 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 14 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 94,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 94,00 m² w bloku z windą, Selwo

    Beautiful 2-Bedroom First-Floor Apartment in Selwo Hills This bright and welcoming apartment, presented in excellent condition, is located in a quiet and well-maintained community between Estepona and Puerto Banús, offering the perfect blend of comfort and convenience. The property offers 94 m² of l...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    1 589 475 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    94,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 105,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 105,00 m² z ogródkiem, Selwo

    The fourth phase of the Vanian complex located in the Selwo area between Estepona and San Pedro which is much more than just a community, It is a commitment to design, comfort, cutting-edge concepts, lifestyle and setting which includes 4 outdoor pools, a Spa with and indoor climatized pool, Cinema,...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    1 983 665 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    105,00 m²

  • Penthouse trzypokojowy 127,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Penthouse 3 pokoje, 127,00 m² z tarasem, Selwo

    A new development of apartments and penthouses with 2, 3 and 4 bedrooms with stunning sea and countryside views, surrounded by nature in Selwo, Estepona. A place where the sea and nature become one, with stunning Mediterranean sea views. Located in an exceptional setting just 10 minutes from Estepon...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 861 055 zł

    Hiszpania, Selwo

    3 pok.

    127,00 m²

  • Penthouse dwupokojowy 250,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Penthouse 2 pokoje, 250,00 m² w bloku z windą, Selwo

    A new project in a unique location, next to Selwo Park. From your new home you will have unbeatable views and communal areas that will not leave you indifferent. The nature of the surroundings, the views, terraces and communal areas make the house you have always dreamed of. It is in a privileged lo...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    4 450 530 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    250,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 95,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 95,00 m² z tarasem, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 602 500 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    95,00 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 95,00 m² w bloku z windą, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 479 581 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    95,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 306,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 306,00 m² z ogródkiem, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    4 768 425 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    306,00 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 105,00 m² w bloku z windą, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    1 691 201 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    105,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 123,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 123,00 m² z tarasem, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 708 465 zł

    Hiszpania, Selwo

    3 pok.

    123,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 142,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 142,00 m² z tarasem, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 195 595 zł

    Hiszpania, Selwo

    3 pok.

    142,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 127,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 127,00 m² z ogródkiem, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 967 020 zł

    Hiszpania, Selwo

    3 pok.

    127,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 88,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 88,00 m² w bloku z windą, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    1 521 657 zł

    Hiszpania, Selwo

    1 pok.

    88,00 m²

  • Penthouse dwupokojowy 94,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Penthouse 2 pokoje, 94,00 m² w bloku z windą, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    3 242 529 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    94,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 157,00 m², Hiszpania, Selwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 157,00 m² z tarasem, Selwo

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 797 476 zł

    Hiszpania, Selwo

    2 pok.

    157,00 m²

Rynek mieszkań na sprzedaż w Selwo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 14 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Selwo: 20 840 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 17 292 zł/m²
    • 2-pokojowe: 21 234 zł/m²
    • 3-pokojowe: 20 843 zł/m²
    • z ogródkiem: 20 840 zł/m²
    • z tarasem: 20 840 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 88 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 306 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 100,0%, z ogródkiem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Selwo

  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Selwo są o 41,17% droższe niż w Warszawie

Mieszkania na sprzedaż w Selwo

W Selwo w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 14 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Selwo oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 88 do 306 m² od 1 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (9 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje (4 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (14 ofert)
  • mieszkania z tarasem (14 ofert)

Selwo - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w Selwo?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w Selwo wynosi obecnie 2 845 043 zł.

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w Selwo?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w Selwo wynosi obecnie 2 683 034 zł.

Ile kosztuje mieszkanie z ogródkiem w Selwo?

Średnia cena mieszkania z ogródkiem w Selwo wynosi obecnie 2 704 227 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Selwo?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Selwo kosztuje obecnie 4 768 425 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Selwo kosztuje obecnie 1 521 657 zł