Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Los Montesinos

Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż Los Montesinos wynosi 
16 583 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Av. Argentina, nowe mieszkania, Dayton Nieruchomości, c. Avenida de Argentina, Los Montesinos
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Av. Argentina

    Ekskluzywny kompleks mieszkalny, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy, oferuje najwyższy standard życia, gwarantując pełen komfort i satysfakcję dla swoich mieszkańców.Lokalizacja Los Montesinos to urokliwe miasto w prowincji Alicante, usytuowane na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Miejscowo...

    więcej »

    Dayton Nieruchomości

    od 15 888 zł/m²

    Hiszpania, Los Montesinos, c. Avenida de Argentina

    3 - 4 pok.

    124,05 – 191,35 m²

Rynek mieszkań na sprzedaż Los Montesinos - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż Los Montesinos: 16 583 zł/m², w tym:
    • 3-pokojowe: 15 888 zł/m²
    • 4-pokojowe: 17 278 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 124 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 191 m²

Wskaźniki rynku mieszkań Los Montesinos

  • Ceny mieszkań na sprzedaż Los Montesinos są o 37,74% droższe niż w Warszawie

Mieszkania na sprzedaż Los Montesinos

Los Montesinos w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Los Montesinos oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 124 do 191 m² od 3 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)

Los Montesinos - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny Los Montesinos?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego Los Montesinos wynosi obecnie 1 970 949 zł.

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego Los Montesinos wynosi obecnie 3 306 108 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż Los Montesinos?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż Los Montesinos kosztuje obecnie 3 306 108 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż Los Montesinos kosztuje obecnie 1 970 949 zł