Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Calpe

Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Calpe wynosi 
57 551 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Av. Europa, nowe mieszkania, Dayton Nieruchomości, Avenida Europa, Calpe
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Av. Europa

    Av. Europa to nowoczesna inwestycja deweloperska zlokalizowana w Hiszpanii, w miejscowości Calpe, w prowincji Alicante. Projekt łączy atrakcyjne położenie z wysoką jakością architektury oraz starannie zaplanowaną funkcjonalnością budynków. Znaczącym atutem inwestycji są widoki, jakie oferuje większo...

    więcej »

    Dayton Nieruchomości

    od 51 040 zł/m²

    Hiszpania, Calpe, Avenida Europa

    4 pok.

    73,91 – 109,17 m²

Rynek mieszkań na sprzedaż w Calpe - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Calpe: 57 551 zł/m², w tym:
    • 4-pokojowe: 57 551 zł/m²
    • z tarasem: 57 551 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 74 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 109 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Calpe

  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Calpe są o 181,01% droższe niż w Warszawie

Mieszkania na sprzedaż w Calpe

W Calpe w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Calpe oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 74 do 109 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 4 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z tarasem (2 oferty)

Calpe - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w Calpe?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego w Calpe wynosi obecnie 5 383 022 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Calpe?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Calpe kosztuje obecnie 6 993 690 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Calpe kosztuje obecnie 3 772 354 zł