Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Lublin Węglin Północny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 38,15 m², Lublin, Węglin Północny, Jemiołuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 38,15 m² z ogródkiem, Jemiołuszki, Węglin Północny

    Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać. Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych części W...

    więcej »

    Metrohouse

    610 000 zł

    Lublin, Węglin Północny, Jemiołuszki

    2 pok.

    38,15 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Węglinie Północnym >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    15 990 zł/m²

    39.77%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy