Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Smolec

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 48,50 m², Smolec, Lipowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 48,50 m², Lipowa

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 49 m², położone w miejscowości Smolec, Gmina Katy Wrocławskie, przy ulicy Lipowej. Cena nieruchomości wynosi 329 000 PLN. Mieszkanie znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku zbudowanego w latach 50' z pustaka żużlowego, oddany w 1976 r. Wejśc...

    więcej »

    Metrohouse

    329 000 zł

    Smolec, Lipowa

    2 pok.

    48,50 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,52 m², Smolec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,52 m² z aneksem kuchennym, Smolec

    2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCC W ofercie różne powierzchnie mieszkań 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,52 m, położone na II piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku w sercu Smolca po...

    więcej »

    Home Partner

    451 900 zł

    Smolec

    2 pok.

    37,52 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie wrocławskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 999 zł/m²

    14.85%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Smolcu - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Smolcu: 10 999 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 12 044 zł/m²
    • z tarasem: 12 044 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 38 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 49 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe w Smolcu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 17,64%
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż w Smolcu są o 75,32% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Smolcu wynosi 390 450 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 827 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026