Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Jasło

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 73,28 m², Jasło, Koralewskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 73,28 m² z osobną kuchnią, Koralewskiego

    Bardzo atrakcyjna oferta. Mieszkanie z ogródkiem to gratka w tej okolicy. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 usytuowane na 1 piętrze.Nieruchomość składa się z zamykanej kuchni(14,69m2), sypialni (20,93m2), salonu (24,27 m2), spiżarni (2,69m2), łazienki...

    więcej »

    Metrohouse

    378 000 zł

    Jasło, Koralewskiego

    2 pok.

    73,28 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 49,00 m², Jasło, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 49,00 m² z balkonem, Jasło

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon, pokój, kuchnia, łazienka, osobne WC oraz przedpo...

    więcej »

    Metrohouse

    319 000 zł

    Jasło

    2 pok.

    49,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie jasielskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    5 894 zł/m²

    5.7%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Jaśle - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Jaśle: 5 894 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 5 158 zł/m²
    • z balkonem: 5 834 zł/m²
    • z tarasem: 5 834 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 49 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 73 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%, z ogródkiem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe w Jaśle

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 0,84%
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż w Jaśle są o 77,98% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty mieszkań dwupokojowe w Jaśle

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Jaśle wynosi 348 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 631 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026