Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Szare

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 148,00 m², Szare, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 148,00 m², Szare

    Oferujemy budynek z dobrze prosperującym sklepem spożywczo-przemysłowym - jedynym w okolicy!Główne atuty nieruchomości: • dobra komunikacja• z wejściem od ulicy• z pozwoleniem na alkohol• Budynek handlowy 148 m.kw• technologia budowy: Cegła• standard wykończenia: do remontuDziałka mieszkaniowo - usł...

    więcej »

    Metrohouse

    320 000 zł

    Szare

    148,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 2 162 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 148 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 148 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 69,71%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 9,91% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni