Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Płocko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 65,94 m², Płocko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 65,94 m², Płocko

    LOKAL MIESZKALNY LUB USŁUGOWY, POŁOŻONY W MIEJSCOWOŚCI PŁOCKO gm. KĘPICE, 17 km OD SŁUPSKA Na sprzedaż lokal mieszkalny lub usługowy - jego przeznaczenie określisz sama/sam w zależności od potrzeb. Budynek położony w spokojnej okolicy, we wsi Płocko, gmina Kępice, 45 km od Słupska. Przedmiotem sprze...

    więcej »

    Metrohouse

    109 756 zł

    Płocko

    65,94 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 1 664 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 66 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 66 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 79,73%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,05% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni