Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Zieluń-Osada

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 158,00 m², Zieluń-Osada, Plac1 maja, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 158,00 m², Plac1 maja

    Sprzedam nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Zieluń, gmina Lubowidz,pow.Żuromin woj.mazowieckie.Powierzchnia działki: 2158 m². Na działce znajdują się: - dom do rozbiórki, - budynek gospodarczy/stodoła. Media: - prąd,woda,kanalizacja-w drodze. Atutem nieruchomości jest istniejąca zabudowa...

    więcej »

    Metrohouse

    107 000 zł

    Zieluń-Osada, Plac1 maja

    2 158,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 50 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2158 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2158 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,09% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni