Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Zasole

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 899,00 m², Zasole, Załęcze, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 899,00 m², Załęcze

    NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż działka o powierzchni 40 arów (4000 m²), położona w miejscowości Zasole, gmina Brzeszcze. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i inwestorów szukających większego terenu z potencjałem. Działka ma korzystne przeznaczenie w mie...

    więcej »

    Metrohouse

    259 000 zł

    Zasole, Załęcze

    3 899,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 66 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3899 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3899 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 18,60%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni