Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Zakrzew

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 30 304,00 m², Zakrzew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 30 304,00 m², Zakrzew

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 304 m2 zlokalizowana w miejscowości Milejowice (gm. Zakrzew, powiat radomski). Prężnie rozwijająca się okolica. Dobry dojazd do trasy E77. Do Radomia 7 km. Teren z potencjałem inwestycyjnym. Ogrodzony. Przybliżone wymiary działki : 182 x 178 x 170 x 157 [m]. Medi...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    5 606 240 zł

    Zakrzew

    30 304,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Zakrzewiu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Zakrzewiu: 185 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 30304 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 30304 m²

Wskaźniki rynku działek w Zakrzewiu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2015,56%
  • Ceny działek na sprzedaż w Zakrzewiu są o 60,02% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Zakrzewiu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni