Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Zabrodzie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 912,00 m², Zabrodzie, Kolejowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 912,00 m², Kolejowa

    Ta działka budowlana o powierzchni 1912m2 w kształcie prostokąta to idealna propozycja dla osób planujących budowę domu rodzinnego, jak i inwestorów poszukujących doskonałej lokalizacji pod różnorodne projekty mieszkaniowe lub rekreacyjne. W drodze dojazdowe wszystkie media ( woda, kanalizacja, gaz...

    więcej »

    Metrohouse

    210 000 zł

    Zabrodzie, Kolejowa

    1 912,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Zabrodziu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Zabrodziu: 110 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1912 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1912 m²

Wskaźniki rynku działek w Zabrodziu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 66,14%
  • Ceny działek na sprzedaż w Zabrodziu są o 94,02% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Zabrodziu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni