Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wygoda, Karsin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 140,00 m², Wygoda, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 140,00 m², Wygoda

    LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana jest w miejscowości Wygoda, w powiecie kościerskim, w gminie Karsin, na zachodnim brzegu Jeziora Wdzydze, tuż przy Wdzydzkim Parku Krajobrazowym.NIERUCHOMOŚĆ: malowniczo położona działka zlokalizowana w otoczeniu lasów i zieleni, w bliskiej odległości od linii brze...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    440 000 zł

    Wygoda

    3 140,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wygodzie, Karsin - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wygodzie, Karsin: 140 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3140 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3140 m²

Wskaźniki rynku działek w Wygodzie, Karsin

  • Ceny działek na sprzedaż w Wygodzie, Karsin są o 87,52% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wygodzie, Karsin

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni