Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wola Paprotnia

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Działka 35 000,00 m², Wola Paprotnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 35 000,00 m², Wola Paprotnia

    Usługowa działka z mediami 3,5 ha przy obwodnicy Mińska MazowieckiegoDziałka usługowa (u). Typ własności: Odrębna własność. Usługowa działka z mediami 3,5 ha przy obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Doskonała inwestycja pod magazyny, hale. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Bardzo...

    więcej »

    Metrohouse

    4 200 000 zł

    Wola Paprotnia

    35 000,00 m²

  • Działka 7 874,00 m², Wola Paprotnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 7 874,00 m², Wola Paprotnia

    Niepowtarzalna działka dla inwestora i nie tylko w pobliżu obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Media: prąd, woda, gaz. Dojazd z dwóch stron działki. Możliwość poszerzenia działki. Bardzo dobra inwestycja dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni lub Klientów, którzy oczekują pełnego komfortu, spokoju...

    więcej »

    Metrohouse

    950 000 zł

    Wola Paprotnia

    7 874,00 m²

  • Działka 6 617,00 m², Wola Paprotnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 617,00 m², Wola Paprotnia

    Niepowtarzalna oferta działki przy obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Media: prąd, woda, gaz. Dojazd z dwóch stron działki. Możliwość poszerzenia działki. Bardzo dobra inwestycja dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni lub Klientów, którzy oczekują pełnego komfortu, spokoju odnośnie lokalizacji i...

    więcej »

    Metrohouse

    800 000 zł

    Wola Paprotnia

    6 617,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 121 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6617 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 35000 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 218,35%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,46% tańsze niż w Warszawie