Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Werblinia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 8 863,00 m², Werblinia, Leśna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 8 863,00 m², Leśna

    W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skontaktuj się z nami a dobierzemy mieszkanie/apartamen...

    więcej »

    Home Asset Sp. z o.o.

    699 000 zł

    Werblinia, Leśna

    8 863,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 79 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 8863 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 8863 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 15,57%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni