Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Topołowa

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 500,00 m², Topołowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 500,00 m², Topołowa

    Zgodnie ze studium uwarunkowań gminy Teresin grunt leży w strefie zabudowy usługowej. W skład nieruchomości wchodzi też: • zabudowanieDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka zabudowana domem mieszkalnym wraz z towarzyszącym...

    więcej »

    Metrohouse

    725 000 zł

    Topołowa

    5 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 132 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5500 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5500 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 91,04%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,64% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni