Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Tadzino

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 986,00 m², Tadzino, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 986,00 m², Tadzino

    BEZTERMINOWA WZ ABSOLUTNY RARYTAS! CENA TYLKO DO 30 GRUDNIA PO 31 GRUDNIA ZNACZNIE WZROŚNIE! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m², z własną drogą dojazdową oraz bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych. Tego typu WZ nie będą już wydawane nowe decyzje będ...

    więcej »

    Metrohouse

    279 999 zł

    Tadzino

    4 986,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 56 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4986 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4986 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 44,73%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,09% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni