Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Szymbark, Stężyca

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 969,00 m², Szymbark, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 969,00 m², Szymbark

    Działka mieszkaniowo-usługowa w centrum miejscowości Szymbark! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 w cenie 179 ty.zł ( do negocjacji) Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje dla tego terenu zabudowę mieszkaniową - usługową. Dopuszcza się...

    więcej »

    HORYZONT NIERUCHOMOŚCI Krystian Szpinek

    179 000 zł

    Szymbark

    969,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Stężyca - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Stężyca: 185 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 969 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 969 m²

Wskaźniki rynku działek Stężyca

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 71,68%
  • Ceny działek na sprzedaż Stężyca są o 94,89% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Stężyca

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni