Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Suliszew

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 630,00 m², Suliszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 630,00 m², Suliszew

    Na sprzedaż przestronna i położona w otulinie lasu działka budowlana w Suliszewie, 11 km od Skierniewic. Szukasz miejsca na dom, gdzie zawsze będzie cicho, spokojnie, nawet jesienią zielono, a sąsiad nie będzie zaglądał Ci w okna? W naszej ofercie znajdziesz 1630 metrową, uzbrojoną w przyłącze elekt...

    więcej »

    Metrohouse

    139 000 zł

    Suliszew

    1 630,00 m²

  • Działka 1 630,00 m², Suliszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 630,00 m², Suliszew

więcej »

    Metrohouse

    139 000 zł

    Suliszew

    1 630,00 m²

  • Działka 1 630,00 m², Suliszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 630,00 m², Suliszew

więcej »

    Metrohouse

    139 000 zł

    Suliszew

    1 630,00 m²

  • Działka 1 630,00 m², Suliszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 630,00 m², Suliszew

więcej »

    Metrohouse

    139 000 zł

    Suliszew

    1 630,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 85 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1630 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1630 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,64% tańsze niż w Warszawie