Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Stróża, Andrespol

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 783,00 m², Stróża, Tuszyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 783,00 m², Tuszyńska

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy w miejscowości Stróża, ul.Tuszyńska 177a, obok Andrespola. Działka nr 22/2, powierzchnia 2783m2. szerokość 22m. Wjazd z drogi asfaltowej ,przy działce chodnik. Media prąd, woda ,gaz,...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    528 500 zł

    Stróża, Tuszyńska

    2 783,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Stróży, Andrespol - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Stróży, Andrespol: 190 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2783 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2783 m²

Wskaźniki rynku działek w Stróży, Andrespol

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 9,35%
  • Ceny działek na sprzedaż w Stróży, Andrespol są o 84,91% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Stróży, Andrespol

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni